کاربر میهمان خوش آمدید  |  ورود به پنل کاربری  | 
        امروز : 03 ابان 1399
 

به سایت دبیرستان غیردولتی دخترانه بزرگمهر خوش آمدید

خوش آمدید

حضرت محمد (ص)

مهر خداوندی از آن کسی باد که فرزند خود را در نیکو شدنش یاری دهد، بدین گونه که از خطایش در گذرد و برای او دعا کند تا رابطه اش با خدا برقرار باشد

سخن روز

برترین دانش ها یزدان پرستی است .

بزرگمهر حکیم

اخبار کوتاه

اولیا محترم و دانش آموزان می توانند با وارد نمودن کد دانش آموزی و رمز عبور در جریان امور تحصیلی قرار گیرند.

آمار بازدید
خلاصه آمار بازدید


تعداد کاربر آنلاین :  6 نفر
تعداد بازدید :  202822 نفر

سالتحصیلی90-89

نام و نام خانوادگی

رشته و رتبه کسب شده

مهشاد افلاکیان

رتبه اول ناحیه در المپیاد عربی

آیسان چراغچی

رتبه دوم ناحیه در المپیاد عربی

نازنین رنجبردار

رتبه دوم ناحیه در المپیاد علمی نجوم

الناز موسوی ستوده

رتبه اول ناحیه در رشته حفظ قرآن کریم

پرستو طوقی

رتبه اول ناحیه در رشته احکام (آموزشگاه ها )

شکیبا آذرهمایون

رتبه اول ناحیه در رشته احکام (آموزشگاه ها )

پریان ستایش شیری

رتبه اول ناحیه در رشته احکام (آموزشگاه ها )

هانیه سادات مدیحی

رتبه دوم ناحیه در رشته احکام (آموزشگاه ها )

عرفانه مولوی

رتبه دوم ناحیه در رشته احکام (آموزشگاه ها )

ثمین مومنی

رتبه دوم ناحیه در رشته احکام (آموزشگاه ها )

زهرا دهفولی

رتبه دوم ناحیه در رشته احکام (آموزشگاه ها )

عارفه حمزه پور

رتبه دوم ناحیه در رشته احکام (آموزشگاه ها )

پارمیدا اعتبار فرشی

رتبه اول ناحیه در رشته انشاء نماز

پگاه اردلانی

رتبه دوم ناحیه در رشته انشاء نماز

فاطمه زواری

رتبه سوم ناحیه در رشته انشاء نماز

نیلوفر خلجی

رتبه سوم ناحیه در رشته انشاء نماز

صبا کهائی

رتبه سوم ناحیه در رشته انشاء نماز

محدثه محمدی

رتبه دوم ناحیه در رشته اسکیت

غزاله نوعی شاد

رتبه سوم ناحیه در رشته  بدمینتون

تیم هندبال دبیرستان

رتبه دوم ناحیه

پریناز احمدی

رتبه اول نمایش صحنه ای در ناحیه

گروه تئاتر مدرسه

مقام اول ناحیه و استان

گروه سرود مدرسه

مقام اول ناحیه و استان

-

مقام دوم در آزمون مقایسه ای سال اول در ناحیه

-

مقام دوم در آزمون مقایسه ای سال دوم تجربی در ناحیه

-

مقام دوم در آزمون مقایسه ای سال دوم ریاضی در ناحیه

-

رتبه اول کشوری رشته قایقرانی ( آرزو حکیمی )

نوشین بختیاری

رتبه دوم ناحیه در رشته خوشنویسی

شیوا شریفی

رتبه اول ناحیه در رشته شعر

نعیمه دینی

راهیابی به جشنواره خوارزمی  با طرح نانوتکنولوژی و کاربردهای آن


بازدید: 2206